dinsdag 13 juni 2023 - 19:30
Trefpunt Gent: Hoe vind je kansrijke aandelen met de ChartMill stock screener?
Arteveldehogeschool te Gent (Kantienberg)
Gastspreker: Kristoff De Turck, Co-Founder ChartMill.com | Technical/Fundamental Analysis
X

Hoe vind je kansrijke aandelen met de ChartMill stock screener? Een overzicht van de fundamentele en prijstechnische screeningsmogelijkheden voor de Amerikaanse, Europese en Canadese markt.
ChartMill is een aandelenscreener van Belgische origine, gericht op de Europese, Amerikaanse en Canadese markt. Onze database bestaat momenteel uit meer dan 22.000 aandelen en ETF's. De screener laat toe om zowel op basis van uitgebreide fundamentele als prijstechnische datafilters aandelen te vinden die voldoen aan jouw beleggingsprofiel en -strategie. In deze presentatie zal ik het onder meer hebben over: - de zeer uitgebreide filtermogelijkheden - fundamenteel en technisch - die de screener biedt, - een uitgebreid praktijkvoorbeeld waarbij we op zoek gaan naar typische 'kwaliteitsaandelen' (gebruik makend van de criteria zoals vermeld in het boek 'De Kaviaarformule' van Luc Kroeze) - ook de screens om te zoeken naar typische waarde-aandelen of dividendaandelen komen aan bod in praktijkvoorbeelden
- de mogelijkheid om de FA en TA filters te combineren en op die manier niet alleen een antwoord te formuleren op de vraag welke aandelen te kopen maar vooral ook wanneer (net niet)
Dit evenement gaat door in de Arteveldehogeschool te Gent (Kantienberg) en zal ook op Zoom te volgen zijn.
Locatie lezing :
Arteveldehogeschool
Campus Kantienberg
Voetweg 66
9000 Gent
Parking gratis beschikbaar bij de school maar de parking sluit om 22u